24 Травня 2023
588
![Охтирська лікарня отримала нову побутову техніку завдяки підтримці партнерів фото Охтирська лікарня отримала нову побутову техніку завдяки підтримці партнерів фото](/image/news_small/2023/05/24_050736_news2_screenshot_11.jpg)
Сьогодні Охтирська лікарня отримала цінну підтримку від Охтирської міської організації Червоного Хреста.
Побутова техніка: 5 пральних машин, 10 мікрохвильових печей, 5 холодильників та 10 газових плит, яка не тільки полегшить роботу нашому медичному персоналу, але й дозволить забезпечити більш комфортні умови для наших пацієнтів.
Охтирська міська рада та Товариство Червоного Хреста України співпрацюють протягом останнього року, щоб забезпечити нашу громаду підтримкою в умовах воєнного стану. Ця підтримка охоплює не лише такі необхідні продуктові набори та медичні засоби, але й надання психологічної допомоги, тренінгів та інших спільних проєктів для підтримки морального стану жителів різної вікової категорії нашої громади.