26 Травня 2023
759
![На Сумщину приїхала команда Міжнародного кримінального суду фото На Сумщину приїхала команда Міжнародного кримінального суду фото](/image/news_small/2023/05/26_121627_news2_bb50216e-aa1e-42ad-a308-764605dff9c9.jpg)
Команда Міжнародного кримінального суду на чолі з Керолайн Баркер у супроводі керівництва та прокурорів обласної прокуратури оглянули місця воєнних злочинів на Сумщині.
Під час візиту фахівці МКС побували в громадах Охтирського та Роменського районів, де були задокументовані злочини стосовно мирних осіб та об’єктів цивільної інфраструктури, оглянули приватні будинку в м. Суми, на які окупанти скинули дві авіабомби, що призвело до загибелі 14 цивільних осіб, серед яких 4 дитини.
Зібрані в ході візиту докази необхідні для доведення вини та притягнення до відповідальності всіх, хто вчиняв воєнні злочини.