У Тростянці попрощалися із загиблим героєм Олександром Рибальченком

27 травня у Тростянці відбулася трагічна церемонія поховання загиблого Героя Рибальченка Олександра Борисовича, військовослужбовця, який беззастережно віддав своє життя заради захисту нашої країни.

27 травня у Тростянці відбулася трагічна церемонія поховання загиблого Героя Рибальченка Олександра Борисовича, військовослужбовця, який беззастережно віддав своє життя заради захисту нашої країни.

Вшанування його великої жертви на благо Перемоги, на захист рідної України від ворожої навали зібрало разом родину, друзів, однокласників, колег і всю громаду в цю мить важкої хвилини спільного горя. Церемонія прощання почалася на вулиці Татаренка, де проживав Олександр, та продовжилася на цвинтарі по вулиці Пам’яті. Тростянчани ставали на коліно, зустрічаючи траурну ходу й не стримували сліз. Поховали Героя на Алеї слави.

Рибальченко Олександр Борисович народився та виріс у місті Тростянець, закінчив школу №2. Здобув професію зварювальника, жив і працював у рідному місті, на шоколадній фабриці. За словами друзів та рідних, Олександр був спокійним, врівноваженим, але добрим та завжди усміхненим, дуже любив життя та рідну Батьківщину, був справжнім патріотом.

Після Революції Гідності не зміг стояти осторонь подій, які відбувалися на Сході України – Олександр Борисович Рибальченко з 2014 року воював на Донбасі, відстоюючи територіальну цілісність і незалежність України, за стійкість, сміливість та рішучість отримав позивний «Тигр». Відразу після повномасштабного вторгнення росії в Україну в 2022 році він вступив до лав Збройних Сил України, щоби вигнати з української землі ворожу нечисть та повернути мир нашій землі.

У ЗСУ Рибальченко Олександр був водієм-електриком протитанкового взводу роти вогневої підтримки. Під час виконання бойових завдань зарекомендував себе, як професійний, відповідальний, мужній військовослужбовець. До останньої хвилини життя залишався вірним військовій присязі й народові України.

У траурних заходах взяли участь: міський голова Юрій Бова, керівний склад апарату Тростянецької міської ради, бойові побратими, представники військкомату, вчителі, колеги, його однокласники та друзі, а також тростянчани, які прийшли, щоб віддати останню шану Герою, який віддав життя за нашу землю, за нашу Україну.

Прощальну промову виголосив Тростянецький міський голова Юрій Бова:

 

«Страшна подія зібрала нас сьогодні тут. Ми проводжаємо в останню путь справжнього Героя, нашого захисника, батька, сина, чоловіка. Завдячуючи таким хлопцям, як Олександр Борисович, який мужньо боронив нашу землю, Україна тримає оборону і обов’язково переможе у цій страшній війні. Переможе великою ціною – ціною життя наших найкращих хлопців. Ми схиляємо голову на знак поваги й шани до полеглого воїна, який іде у вічність, але назавжди залишиться в серці кожного з нас».

 

Прощальні слова рідним і близьким також прозвучали від офіцера відділу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Владислава Заброди, та бойового побратима - командира взводу, старшого лейтенанта Гуріна Павла Олексійовича.

На честь загиблого воїна військові здійснили три залпи… Спи спокійно, дорогий наш захисник, вічна, світла тобі пам’ять та безмежна шана. Герої не вмирають. Твоє ім’я буде завжди переплетене з нашою історією, нагадуючи нам про важливість служіння нашій країні. І хоча сьогодні ми прощаємося з тобою, спадок і спогади лишаться жити серед нас назавжди.

Висловлюємо глибокі, щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Нехай світлий спомин про Рибальченка Олександра Борисовича назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто його знав, любив та шанував!

Вічна пам’ять! Вічна слава Герою!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: