Завантаження ...

На честь загиблого комбрига Євгена Коростельова перейменували вулицю в Сумах

На честь загиблого комбрига Євгена Коростельова перейменували вулицю в Сумах фото

Депутати міської ради під час ХLІІІ ухвалили рішення про перейменування вулиці Кустовської на честь загиблого командиру 128-ої гірсько-піхотної бригади Євгена Коростельова.

Відповідний проєкт рішення підтримали 26 обранців.

Нагадаємо: наприкінці минулого року та ж міська рада перейменувала вул. Гагаріна на вул. Кустовську, яка була історичною назвою.

Довідка

Євген Коростельов (1978-2019) закінчив у Сумах школу, вступив до Сумського інституту ракетних військ та артилерії. Після випуску почав служити. Війну 2014 року Євген зустрів у званні полковника. Ставши командиром бригадної артилерійської групи, з 22 червня по 22 липня брав участь в операції з блокування та визволення Лисичанська та Сєвєродонецька Луганської області.

З 15 січня по 20 березня 2015 р. брав участь у боях в районі населених пунктів Донецької області: Олександрівка, Авдіївка, Опитне, Водяне, опорний пункт «Зеніт». Під час бойових дій поблизу с. Спартака офіцер дістав контузію

Восени 2019 р. був призначений командиром 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. 12 листопада Євген Коростельов з групою офіцерів проводив огляд позицій на передовій лінії оборони і під час пішого переходу між двома опорними пунктами поблизу смт Новотроїцьке (Волноваський район, Донецька область) підірвався на невідомому вибуховому пристрої. Вибухом командиру бригади відірвало стопу і перебило гомілку. Він був доставлений до Харківського військово-медичного клінічного центру Північного регіону, де близько 4-ї ранку 19 листопада помер, не приходячи до тями…

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: