![У Сумах затримали закладчика із двома сотнями дозами наркотиків фото У Сумах затримали закладчика із двома сотнями дозами наркотиків фото](/image/news_small/2023/06/05_051043_news2_647dc083d52d0734109705.jpg)
На минулому тижні, під час патрулювання міста, працівники поліції зупинили 20-річного місцевого мешканця. Під час особистого обшуку, поліцейські виявили в нього 101 зіп-пакет з порошкоподібною речовиною білого кольору, зовні схожою на амфетамін, вагою близько 100 грамів.
Як виявилось, молодик займався збутом наркотиків шляхом «закладок». У подальшому, в ході санкціонованого обшуку у його помешканні, правоохоронці вилучили ще 99 зіп-пакетів із зазначеною порошкоподібною речовиною загальною вагою близько 50 грамів.
Усе виявлене поліцейські вилучили та направили на дослідження до Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Чоловіка затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
На даний час слідчі Сумського районного управління поліції за процесуального керівництва Окружної прокуратури м. Суми повідомили зловмиснику про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». Досудове розслідування триває, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.