6 Червня 2023
443
![Сумська “Вікторія” повертається в Першу лігу фото Сумська “Вікторія” повертається в Першу лігу фото](/image/news_small/2023/06/06_014856_news2_screenshot_180.jpg)
Після року відсутності через російську агресію, команда готова знову засяяти на зеленому полі.
Ми всі живемо в умовах війни з її викликами і складнощами. Але завзяття й віра в перемогу нікуди не зникли. Зараз команда повертається з бажанням показати всім свою силу та відданість футболу, повідомляється на сторінці клубу у фейсбуці.
Нагадаємо: “Вікторія” з Миколаївки грала у 2021/2022 році у другій лізі, але в зимове міжсезоння перед повномасштабним вторгненням об’єдналася із липоводолинським “Альянсом”, який достроково завершив той сезон на третьому місці у першій лізі.