У Сумах провели в останню путь загиблого на війні Богдана Бєлашова

Сум’яни провели в останню путь загиблого за Україну солдата Богдана Бєлашова.

Сум’яни провели в останню путь загиблого за Україну солдата Богдана Бєлашова.

23-річний захисник, навідник механізованого батальйону, загинув в останній день весни поблизу Бахмута Донецької області, пише Суспільне. Відспівали загиблого воїна в Храмі апостола Андрія Первозванного.

Він навчався на економічній спеціальності Сумського державного педагогічного університету, розповіла викладачка Вікторія Божкова. "Здібний, талановитий студент, який пішов до лав ЗСУ, написав заяву на переведення в академічну відпустку, тому що не міг вчасно виконувати завдання, а був дуже відповідальним", - сказала вона.

Богдан був побратимом загиблого сина Юлії Скаржинської, яка прийшла віддати останню шану військовому. "Бодя був другом, побратимом моєї загиблої 17 січня дитини, позивний його Люцифер. Він був єдина дитина, що вийшла з того бою. Ось вони тепер зустрінуться на небесах. Світла пам’ять Боді, він був справжнім другом", - сказала вона.

Одногрупники брата загиблого прийшли попрощатися з воїном разом. З ними - викладачка Тетяна Тверезовська. "Ті, хто воюють, - вони не вмирають, вони захищають нас. Нещодавно ця група приходила підтримувати мене, тому що 7 квітня також загинув мій син. Це така важка втрата для рідних. Не прийти і не підтримати сьогодні ми просто не могли", - сказала вона.

Поховали Богдана Бєлашова на Алеї слави Ново-центрального Баранівського кладовища Сум.

 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: