7 Червня 2023
527
![У Сумах зробили клумбу на честь ЗСУ фото У Сумах зробили клумбу на честь ЗСУ фото](/image/news_small/2023/06/07_012457_news2_img_3536.jpg)
У середмісті Сум за сприяння благодійників КП «Зеленбуд» зробило клумбу на честь Збройних Сил України.
З чорнобривців відтворили напис ЗСУ, який обрамили альтернатерою. Загалом для клумби використали майже 3,5 тисячі рослин.Наразі квіти ще набираються сили, а вже незабаром забуяють цвітом і напис стане ще виразнішим.
Директор КП «Зеленбуд» Олег Скрипка повідомив, що наразі підприємство шукає місце, яке б добре проглядалося, для ще однієї патріотичної клумби. Її зроблять у вигляді мапи України. Це буде третій квітник на таку тематику. Раніше зеленбудівці оновили клумбу у вигляді тризуба біля фонтана «Садко».