Завантаження ...

"Запам'ятався світлою людиною". У Сумах провели в останню путь бійця Вадима Абрамця

"Запам'ятався світлою людиною". У Сумах провели в останню путь бійця Вадима Абрамця фото

У Сумах 7 червня попрощалися зі старшим солдатом Вадимом Абрамцем. Він загинув 3 червня в районі Великої Писарівки на Сумщині, повідомив речник Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Бондаренко.

Вадим Абрамець був заступником командира бойової машини-навідником-оператором. Після відспівування в церкві з Вадимом прощалися на Алеї Слави Баранівського кладовища. Віддати останню шану бійцю прийшли його родина, друзі, знайомі, бойові побратими, пише Суспільне.

 

"Я прийшла, тому що ми служили разом із ним в батальйоні, пересікалися неодноразово. Знаю, що він був гарною людиною. З перших днів він разом з нами, з перших днів воював. Це надзвичайно тяжко було сприйняти, досі не можу сприйняти цю новину. Він перший у нас загинув, сподіваюся, що більше не буде", — сказала Марія Загуліна, знайома загиблого.

 

"Він запам'ятався мені як світла людина. Я його знаю з перших днів війни, ми познайомились з ним як ті, хто став на захист своєї Батьківщини", — додав Роман, знайомий загиблого.

Вадиму назавжди залишилося 29 років.

 
 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: