![У Шостці під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували літню жінку фото У Шостці під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували літню жінку фото](/image/news_small/2023/06/20_051217_news2_71b246d1-45d0-41f0-9cc1-8af7faadf713.jpg)
20 червня, о 00:05 до Служби порятунку «101», надійшло повідомлення про пожежу в п’ятиповерховому житловому будинку по вул. Марата у м. Шостка. Вже за 4 хв. на місце виклику прибув черговий караул 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Як було встановлено, загоряння сталося в квартирі на другому поверсі. Включившись в захисні апарати вогнеборці потрапили в задимлене помешкання, де виявили господарку, 1948 р.н., яка спала у кімнаті. Жінку розбудили та допомогли вийте в безпечне місце на вулицю, де передали її медпрацівникам «швидкої».
Осередок горіння знаходився в кухні. Рятувальники о 00:18 оперативно локалізували загоряння, запобігши його перекиданню на всю квартиру. А о 00:56 пожежу ліквідували.
Припустимою причиною загоряння стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових приладів. Для попередження таких випадків будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки у побуті.