Сумська школярка отримала почесну відзнаку Всесвітньої олімпіади геніїв

Учениця закладу загальної середньої освіти Сумської міської ТГ отримала почесну відзнаку Міжнародного конкурсу шкільних проєктів з екологічних питань GENIUS Olympiad.

Учениця закладу загальної середньої освіти Сумської міської ТГ отримала почесну відзнаку Міжнародного конкурсу шкільних проєктів з екологічних питань GENIUS Olympiad.

Учениця школи № 9 Карина СОЛОЩЕНКО подала до категорії «Креативне письмо» проєкт «The mystical lake is trapped by people». За результатами конкурсу сумську школярку відзначили Donorable mention medal.

Цього року Україну на Всесвітній олімпіаді геніїв представляли 47 учнів Малої академії наук, які вибороли 35 нагород у шести галузях – наука, мистецтво, фільм, бізнес, робототехніка, креативне письмо. Серед переможців – 14 учасників із почесною відзнакою, дев’ять вибороли бронзові медалі, сім – срібні, п’ять – золоті. У складі української команди було дев'ять здобувачів освіти Сумської області. Зокрема, представниця обласної гімназії-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей Євгенія ВІННИЦЬКА з проєктом «Клітка» здобула Gold medal (категорія «Креативне письмо»). Вихованці обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Дарія НАЗАРЕНКО та Катерина АРНАУТ отримали Bronze medal за проєкт «Бізнес-план підприємства з виробництва екопосуду з пшеничних висівок та очерету» (категорія «Бізнес»).

Загалом у міжнародному фіналі взяли 60 країн, учасники з яких представили 1439 проєктів у семи категоріях екологічного спрямування.
GENIUS Olympiad – найбільший у світі конкурс проєктів екологічного спрямування для школярів, який заснувала некомерційна організація Terra Science and Education у 2011 році. З 2020-го року постійним партнером заходу є Рочестерський технологічний інститут. Щоб потрапити на Всесвітню олімпіаду геніїв, необхідно пройти національний відбір.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: