Завантаження ...

Сумська громада попрощалася з воїном Миколою Ковальовим

Сумська громада попрощалася з воїном Миколою Ковальовим фото

У Сумах провели в останню путь Миколу Ковальова, який загинув 20 червня на Донеччині. Йому був 41 рік. Героя відспівали у Свято-Георгіївському храмі.

На церемонію прощання з загиблим воїном прийшли рідні, знайомі та друзі. За словами пані Ольги, про таких людей, як Микола Ковальов, слід писати книги і складати вірші, пише Суспільне.

“Не в порівнянні ні з ким, навіть з моїм сином — отакий він був. Він був за кордоном, почув, що почалася війна, доїхав до Львова, Києва, пішком ішов на Суми. Побіг до військкомату — за смертю своєю пішов”, - сказала тітка Миколи Ковальова Ольга Петрівна.

“Хлопчик від Бога дитина. Дуже доброзичливий, старанний, з багатодітної сім'ї. Їх п'ятеро було: два сини і доньки. Маму ніколи не давав комусь образити. Працював, був відповідальним. Сім'ї своєї не створив, дуже шкода втрачати таких дітей. Заради того загинув, щоб ми тут жили. Вічна йому пам'ять”, - розповіла тітка військового Олена Володимирівна.

“Прощаємось із солдатом Ковальовим Миколою Валентиновичем, який проходив службу на посаді снайпера 2 категорії 1 відділення спецпризначення ЗСУ. 10 червня 2023 року, під час виконання службових обов’язків щодо захисту Батьківщини, солдат Микола Валентинович Ковальов загинув”, - зазначив офіцер Сумського міського центру комплектування Руслан Флорчук.

В останню путь провели Миколу Ковальова з усіма військовими почестями. Спочиватиме воїн на Парфирівському кладовищі села Василівка.

 
 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: