28 Червня 2023
729
![Сумська мерія купила урни по 5.5 тис. грн фото Сумська мерія купила урни по 5.5 тис. грн фото](/image/news_small/2023/06/28_024007_news2_426af202-2fb6-45db-976f-3e9aac5f317f.jpg)
Департамент інфраструктури міста майже на 100 тисяч грн купив урн.
Департамент інфраструктури міста закупив нові урни. Про це повідомляється в системі ProZorro. Договір із ФОП Мороз Р.І. підписаний 14 червня. Мова йде про 18 урн за 99 тис. грн (таким чином, одна урна обійшлася місту в 5,5 тис. грн). Товар повинен бути наданий до 31 липня. Які саме це будуть урни, з документів незрозуміло, але за ціновими пропозиціями більше схоже на урни з металевих смуг, пише Ваш шанс.