Завантаження ...

На Сумщині на одне вільне робоче місце претендує 7 безробітних

На Сумщині на одне вільне робоче місце претендує 7 безробітних фото

На сьогодні в середньому по області на одне вільне робоче місце претендує 7 безробітних. Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігалася серед технічних службовців (на 1 вакансію претендували 23 особи), кваліфікованих робітників сільського господарства та працівників сфери торгівлі та послуг (на 1 вакансію по 15 осіб), представників найпростіших професій (13 осіб).

Найбільших труднощів з працевлаштуванням зазнають представники таких професій: продавець продовольчих та непродовольчих товарів, підсобний робітник, прибиральник службових приміщень, машиніст (кочегар) котельної.

Наприклад: для 575 безробітних продавців продовольчих товарів на сьогодні є 43 вакансії, для 356 підсобних робітників - 36 вакансій, для 285 продавців непродовольчих товарів - 8, для 271 безробітного прибиральника службових приміщень – 20, для машиністів (кочегарів) котельної – 1 вакансія.

Нестача кадрів спостерігається серед представників таких професій:

відливальників фарфорових та фаянсових виробів, наукових співробітників (агрономія, зоотехнія, лісівництво), лікарів загальної практики-сімейних лікарів, лікарів-епідеміологів, маслоробів, лікарів-терапевтів.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: