Сумський студент виграв на Кубку Європи з дзюдо серед юніорів.

1-2 липня в м. Словень Градець (Словенія) проходить Кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

У турнірі взяли участь і студенти СумДУ: Назар Вісков став переможцем у ваговій категорії до 60 кг. На шляху до фіналу він здолав спортсменів з Аргентини, Італії, Болгарії та Вірменії. У вирішальній сутичці за титул українець був сильнішим за ще одного італійця.

За крок до медалі зупинилася ще одна студентка університету Марія Рицька, посівши високе 5-те місце. Вона вдало стартувала у ваговій категорії до 70 кг, перемігши італійку та естонку. У півфіналі Марія поступилася майбутній чемпіонці з Польщі, а у сутичці за “бронзу” сильнішою також виявилася суперниця - інша українка Ольга Цімко.