Завантаження ...

У Сумах чоловік втратив 15 тис. грн, намагаючись отримати “міжнародну допомогу”

У Сумах чоловік втратив 15 тис. грн, намагаючись отримати “міжнародну допомогу” фото

В надії отримати грошову допомогу від міжнародної організації, чоловік надавши свої особисті дані та втратив власні заощадження. За даним фактом слідчі вже відкрили кримінальне провадження.

До поліції звернувся мешканець міста Сум та повідомив, що потрапив на гачок до шахраїв. В одному з месенджерів йому надійшло повідомлення про надання грошових виплат від міжнародної організації в розмірі 6400 гривень. Чоловік зацікавився такою пропозицією та почав співпрацю з посередниками, які «допомагають» оформити ці виплати.

Шахраї надали алгоритм дій, які чоловік виконав. Спочатку потерпілий надав свій номер телефону, потім пін код, а в останню чергу вказав останні чотири цифри своєї банківської картки. Через деякий час йому почали надходити повідомлення про зняття коштів з особистого рахунку. Загалом сума втраченого склала 15 000 гривень.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Наразі поліцейські проводять всі необхідні заходи для встановлення особи зловмисника.

Поліції наголошує не довіряти не провіреним повідомленням, не розголошувати свої конфіденційні дані. Задля власної безпеки, користуйтесь інформацією тільки з офіційних джерел.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: