![В Охтирці провели в останню путь захисника України фото В Охтирці провели в останню путь захисника України фото](/image/news_small/2023/07/18_011537_news2_360173018_656654949829550_8538049699871037912_n.jpg)
Учора в Охтирці попрощалися з Героєм - Острих Володимиром Вікторовичем.
«Війна нищить плани людей, забирає життя кращих синів України. Хочу подякувати всім, що підтримуєте родини тих, у кого скорбота на душі найбільша. Немає тепер горя окремо взятої сім’ї чи людини. Є тепер наше українське горе. Втрата найкращих. Але сьогодні ми всі – як один. Ось що означає єдність громади. Коли ми разом – горе набагато менше. І коли ми разом – ніякий ворог не зможе нас здолати», – сказав міський голова Павло Кузьменко.
Біль, невимовний біль… Мужній та відданий патріот своєї країни до останньої хвилини життя захищав її, кожного з нас …. Він любив життя, був щирим, добрим, надійним...
Сумуємо та розділяємо біль втрати і висловлюємо щире співчуття близьким та рідним Володимира.
Нехай його світла душа спочиває з миром у блаженному царстві Всевишнього.
Вічна пам'ять…
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!