Завантаження ...

У Сумах завтра пройдуть штабні навчання: подробиці від мера

У Сумах завтра пройдуть штабні навчання: подробиці від мера фото

Очільник Сумської міської ТГ Олександр Лисенко у коментарі журналістам пояснив, як відбуватимуться штабні навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заплановані на п’ятницю, 21 липня.

За словами голови громади, навчання проводитимуться згідно з дорученням керівника Сумської ОВА Володимира Артюха для того, аби відпрацювати на практиці дії всіх відповідальних структурних підрозділів у випадку хімічної небезпеки та необхідності евакуації населення із зараженої зони.

 

«Тренування проводитиме Сумська міська рада. Цивільне населення не залучатиметься, участь братимуть представники ДСНС, поліції, військові підрозділи, профільні структурні підрозділи міської ради, – наголосив Олександр Лисенко. – Головна мета навчань – щоб сумчани знали, як звучать сигнали хімічної небезпеки і як діяти у такому випадку. Крім того, по завершенню тренувань буде зроблений і поширений відеоматеріал щодо проведеного заходу: він стане посібником для сумчан та жителів інших громад області, щоб вони наочно дізналися, як правильно діяти під час хімічної небезпеки».

 

За словами очільника громади, під час навчань буде імітована надзвичайна ситуація, пов’язана з хімічною небезпекою – з відповідними звуковими сигналами у місті та всіма необхідними під час евакуації населення заходами. Триватимуть навчання близько двох годин.

Інформація щодо перебігу навчання подаватиметься на ресурсах міської ради в соціальних мережах, на радіо й по телебаченню. Вона стосуватиметься суто учасників тренувальних заходів і не потребуватиме реагування жителів Сум.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: