Сумські пожежники врятували жінку (відео)

20 липня, о 18:33 до Служби порятунку «101», надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку по вул. Хворостянка у м. Суми.

20 липня, о 18:33 до Служби порятунку «101», надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку по вул. Хворостянка у м. Суми.

Вже за 3 хвилини на місце виклику прибув черговий караул 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Як було встановлено, загоряння сталося на горищі будинку, горіло перекриття на площі до 5 кв. м. Включившись в захисні апарати, вогнеборці потрапили в задимлене помешкання, де виявили господарку, 1973 р.н., якій допомогли вийти в безпечне місце на вулицю.

Рятувальники о 18:41 оперативно локалізували загоряння, запобігши його перекиданню на всю квартиру. А о 18:49 пожежу ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 3 одиниці спеціальної техніки та 12 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 
 
<iframe width="468" height="385" src="https://www.youtube.com/embed/d8vDn4XVAi4" title="У Сумах під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували жінку" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: