Сумські студенти відзначилися на чемпіонаті Європи з єдиноборств серед вишів

Сумські студенти відзначилися на чемпіонаті Європи з єдиноборств серед вишів фото

21 липня в Загребі (Хорватія) стартував чемпіонат Європи з єдиноборств серед університетів.

Вже у перший день європейських змагань серед закладів вищої освіти маємо чудові результати в дзюдо.

Чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 52 кг стала Тетяна Лімзаєва (ФКіС ННМІ). На шляху до “золота” вона здолала француженку, німкеню та двох представниць угорських вишів!

Бронзову медаль здобув Антон Шугалєєв (ІФСК) у ваговій категорії до 73 кг. Стартувавши з трьох перемог (два представника німецьких навчальних закладів та один румунського), українець поступився у півфіналі грузинському спортсмену. Перемога над португальцем у втішній сутичці принесла Антону бронзу європейських студентських змагань!

Загалом за підсумками першого змагального дня українці вибороли 4 нагороди (2-0-2) у дзюдо.