Завантаження ...

Сум’яни відзначилися на Кубку Рубана

Сум’яни відзначилися на Кубку Рубана фото

22-23 липня у Чернівцях проходив Кубок Олімпійського чемпіона зі стрільби з луку Віктора Рубана.

У змаганнях змішаних пар команда Сумщини у складі Лариси Мусієнко та Івана Рашевського настріляла на “золото” серед кадетів. В особистих стрільбах Іван Рашевський посів друге місце.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: