24 Липня 2023
623
22-23 липня у Чернівцях проходив Кубок Олімпійського чемпіона зі стрільби з луку Віктора Рубана.
У змаганнях змішаних пар команда Сумщини у складі Лариси Мусієнко та Івана Рашевського настріляла на “золото” серед кадетів. В особистих стрільбах Іван Рашевський посів друге місце.

