![На Сумщині ліквідували пожежу, яку спричинили дитячі пустощі фото На Сумщині ліквідували пожежу, яку спричинили дитячі пустощі фото](/image/news_small/2023/07/26_010207_news2_9b7b6968-ac00-4300-9b24-ba8e461362aa.jpg)
25 липня о 18:29 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку по вул. Вчительській у м. Ромни.
Як було встановлено, вогонь охопив покрівлю та перекриття на значній площі. Ускладнювало ситуацію утеплення очеретом дерев’яного перекриття будівлі. О 18:46 загоряння вдалося локалізувати, запобігши його поширенню безпосередньо на будинок та відвернувши небезпеку від 2 господарчих споруд та сусідського житлового будинку. О 19:52, використавши на гасіння близько 15 т води, пожежу ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 10 чоловіки особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки від ДСНС України.
За попередніми даними, припустима причина пожежі - дитячі пустощі з вогнем онучок господарки будинку. На щастя дівчатка не постраждали. Закликаємо дорослих слідкувати за поведінкою дітей та роз’яснювати їм, до яких наслідків можуть призвести такі небезпечні ігри!