Завантаження ...

Сумські студенти візьмуть участь у Всесвітній універсіаді

Сумські студенти візьмуть участь у Всесвітній універсіаді фото

У китайському Ченду 28 липня стартує XXXI літня Всесвітня Універсіада (Chengdu World University Games 2021 FISU).

Ці змагання повинні були пройти у 2021 році, але дату проведення двічі відкладали через пандемію коронавірусу.

Як і планувалося, змагання пройдуть у вісімнадцяти видах спорту. Китай раніше вже двічі приймав літні Універсіади. У 2001 році змагання пройшли в Пекіні, а в 2011 – у Шеньчжені.

Близько 7 тисяч учасників із 115 країн світу представляють 900 університетів! Національну студентську збірну команду України у Всесвітній літній Універсіаді представлять 61 спортсмен із усіх куточків України у 10 видах спорту: легка атлетика, волейбол, бадмінтон, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, стрільба з лука, тхеквондо (ВТФ), дзюдо й ушу.

Приємно відзначити те, що студенти Сумських вишів увійшли до складу нашої збірної. Анастасія Антіпіна та Кирил Самотуг, студенти Сумського державного університету боротимуться за першість у змаганнях з дзюдо, а Артем Овчинніков, студент Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка представлений у змаганнях з стрільби з лука. Бажаємо нашим спортсменів успішних виступів! Показати усю свою майстерність та довести усьому світу, що українці найкращі!

ХХХІ літніх Всесвітніх студентських ігор FISU проходитимуть до 8 серпня 2023 року. Стежити за трансляціями Універсіади можна буде на ТБ-платформі Міжнародної федерації студентського спорту (FISU) та на телеканалі XSPORT, повідомили у Сумському обласному відділенні філії КФВС МОНУ.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: