У Сумах відбулось спецпогашення поштової марки «Служба безпеки України»

Нова марка фіналізує героїчну серію «Сили Безпеки та Оборони України», презентовану Укрпоштою у 2022 році.

Нова марка фіналізує героїчну серію «Сили Безпеки та Оборони України», презентовану Укрпоштою у 2022 році.

У Сумах участь у спецпогашенні марки взяв начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

«Люди, які виконують завдання у різних підрозділах Служби безпеки України багато роблять для збереження нашої державності, незалежності нашої країни, безпеки українців. Немає сумнівів в тому, що завдяки СБУ ми отримуємо значно більше перемог, як на внутрішньому, так і на зовнішньому напрямках. Дякую вам за мужність, патріотизм і професіоналізм, за вірність українському народу», - зазначив чиновник.

За інформацією начальника Управління Служби безпеки України в Сумській області Олега Красношапки, з початку повномасштабного вторгнення на Сумщині розпочато майже 80 кримінальних проваджень направлених на виявлення зрадників та колоборантів. Більше 30 осіб затримано, 11 – притягнуті до відповідальності.

«Як каже наш керівник, голова СБУ Василь Малюк, для росіян, які принесли на нашу землю війну, бавовна палала, палає і буде палати! Дякуємо всіх, хто цінує нашу роботу і підтримує нас у боротьбі з ворогом», - сказав Олег Красношапка.

Як повідомив керівник Сумської дирекції АТ «Укрпошта» В’ячеслав Маринич, тираж поштової марки становить 1 075 000 примірників. Кількість марок в аркуші – 5+1 купон.

До марки випущено конверт "Перший день", немаркований художній конверт та художню картку. Випуск здійснено за сприяння СБУ.

Поштові набори "Служба безпеки України" вже можна придбати у відділеннях поштового оператора по всій країні, онлайн в офіційному поштовому магазині та маркетплейсах eBay та Amazon.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: