Завантаження ...

На Охтирщині попрощалися із захисником України Володимиром Ткаченком

На Охтирщині попрощалися із захисником України Володимиром Ткаченком фото

27 липня Чернеччинська громада попрощалося з солдатом Володимиром Ткаченком.

Стрілець-санітар мотопіхотного відділення, 1987 року народження, загинув, виконуючи бойове завдання, 22 липня поблизу Богданівки Донецької області. Чоловік у складі евакуаційної групи потрапив під обстріл під час транспортування пораненого, пише Суспільне.

 

“Ми сьогодні прийшли провести в останню путь людину, яка віддала своє життя за наше сьогодення мирне, яке ми сьогодні вранці встали і зустріли. Тому ми вдячні цій людині. Вічна йому пам'ять. Наше село дуже вдячне за вклад, який він зробив. У нашому селі багато людей, які знаходяться в ЗСУ, теробороні”, - сказала жителька села Лідія Шаповал.

 

Чоловіка відспівали вдома, на вулиці Готеляка в селі Чернеччина. Односельці живим коридором проводжали в останню путь земляка-воїна.

“Рідня його тут була, він сам з міста Охтирка, у школі він в нас не вчився. Хотіли його поховати на Алеї Слави, а рідні забажали, тому що вони тут проживають, тому поховання в нас в селі Чернеччина”, - пояснив мешканець Сергій Івах.

“Гарний був друг, гарна людина. Роботяща людина була. Ніколи нікого не ображав. Золота людина була. На війну пішов цього року 2023 року”, - розповів друг Євгеній Шаповал.

“Він сам з міста Охтирка, тут він проживав із дівчиною. У нього немає ні батьків, нікого, він сирота. Зустрічався з нашою односельчанкою”, - пояснила жителька Надія Коротка.

Поховали Володимира Ткаченка на сільському кладовищі в Чернеччині.

 
 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: