30 Липня 2023
544
![Сум’янин серед призерів чемпіонату України з тенісу фото Сум’янин серед призерів чемпіонату України з тенісу фото](/image/news_small/2023/07/30_115238_news2_screenshot_27.jpg)
В Ужгороді завершився чемпіонат України з тенісу серед спортсменів до 16 років.
Вихованець сумської “Тенісна академія” Матвій Лемішко у фіналі чоловічого парного розряду у парі з киянином Тимофієм Карпалюком здобув “срібло” чемпіонату. У змішаному розряді з Єлизаветою Труш з Луцька отримав "бронзу". В особистому розряді наш тенісист вибув у першому раунді.
Сум’янка Катерина Соловей в особистому та парному розрядах вибула після першого раунду.