1 Серпня 2023
586
![Дзюдоїстка з Сумщини виграла “бронзу” Європейського юнацького олімпійського фестивалю фото Дзюдоїстка з Сумщини виграла “бронзу” Європейського юнацького олімпійського фестивалю фото](/image/news_small/2023/08/01_103730_news2_363847994_1300731774092313_1623926295323455015_n.jpg)
Завершився XVII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль. У заключний змагальний день збірна команда України з дзюдо завоювала бронзову нагороду змішаного командного турніру.
Приємно відзначити, що до складу нашої збірної увійшла дзюдоїстка з Ромен Маргарита Мірошніченко (тренер Дмитро Богуш).
Україна зустрілася зі збірною Словенії – у напруженому протистоянні одержала перемогу з рахунком 4:3. Свої сутички виграли Анна Олійник-Корнійко, Маргарита Мірошніченко та Данило Кравченко, після чого у додатковій сутичці Данило Кравченко знову одержав перемогу, а разом з тим вивів команду до бронзового фіналу, повідомили в Сумському обласному відділенню філії КФВС МОНУ.