Очищати Сумщину від ворожих боєприпасів допомагає машина механізованого розмінування (відео)

Одними з перших до роботи по очищенню Сумщини від небезпечних подарунків країни-агресора приступили піротехнічні підрозділи ДСНС України.

Одними з перших до роботи по очищенню Сумщини від небезпечних подарунків країни-агресора приступили піротехнічні підрозділи ДСНС України.

Касетні елементи, протипіхотні, мінометні, протитанкові міни, артилерійські та реактивні снаряди, залишки бомб та ракет випущені ворогом по житловим кварталам, лісопарковим зонам, сільськогосподарським угіддям з усіх наявних в арсеналі видів озброєння щодня знаходять на території області.

Донедавна великі площі засмічених ділянок піротехнікам ДСНС доводилось проходити метр за метром і досліджувати “ручним способом” за допомогою металошукача та щупа, що займало багато часу та несло значний ризик для самого сапера.

Але дякуючи нашим закордонним партнерам та керівництву ДСНС, тепер на Сумщині у піротехнічних розрахунків є надійні помічники — машини механізованого розмінування Хорватського виробництва — MV-10 та MV-4.

За словами фахівців дана техніка значно пришвидшить процес розмінування територій, а головне повністю виключить можливість травмування або загибелі піротехніка, оскільки керується дистанційно з пульта на відстані до 1 км, повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.

 
 
<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/2gVATp1HiJo" title="На Сумщині очищати територію від ворожих боєприпасів допомагає машина механізованого розмінування" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: