Завантаження ...

Колишній топ-менеджер путінського банку, який воює проти військ рф, отримав нагороду від Залужного

Колишній топ-менеджер путінського банку, який воює проти військ рф, отримав нагороду від Залужного фото

Колишній віцепрезидент російського "Газпромбанку" Ігор Волобуєв отримав відзнаку головнокомандувача Збройних сил України "Золотий хрест". Уродженець Сумсщини, він повернувся в Україну після початку повномасштабного вторгнення рф.

Нині Волобуєв захищає Україну від колишніх співвітчизників у лавах добровольчого формування "Свобода Росії". Про нагородження колишнього топменеджера російського банку повідомив журналіст Андрій Цаплієнко, пише Обозреватель.

 

"Топменеджер путінського банку успішно воює проти армії путіна. Колишній віцепрезидент "Газпромбанку" Ігор Волобуєв, який приїхав воювати до України, отримав нагороду ЗСУ "Золотий хрест". Він народився в Охтирці", – зазначив журналіст.

 

Він також опублікував нагородний документ, датований 23 липня 2023 року.

Відзнакою головнокомандувача ЗСУ "Золотий хрест" нагороджують осіб рядового і сержантського складу за успішне виконання бойових завдань. Також його вручають військовим, які за відсутності офіцера взяли на себе командування діями бойового підрозділу.

Волобуєв, що народився у Охтирці Сумської області, виїхав з Росії у квітні 2022 року. До України він повернувся з наміром долучитися до територіальної оборони і захищати рідну землю.

"За національністю я українець... Я не міг більше спостерігати з боку, що коїть Росія з моєю батьківщиною. Мій візит – це як покаяння, я хочу відмитися від свого російського минулого. Я хочу залишитися в Україні до перемоги", – пояснював він.

Банкір також назвав збройну агресію росії проти України воєнним злочином, за який відповідальний не лише президент рф володимир путін та його оточення, а й увесь російський народ.

"Це злочин з боку путіна, російської влади і, насправді, російського народу. Тому що тут вбиває українців не путін, краде унітази не путін, гвалтує жінок не путін. Це і є російський народ. І я, хоч і за національністю українець, теж несу за це відповідальність. Мені за це соромно, я буду каятися за це все життя, тому що на мені подвійна відповідальність. Я ж не просто росіянин. Я народився тут, я прожив тут 18 років, тому відповідаю подвійно і втричі", — наголошував тоді Волобуєв.

З червня минулого року банкір долучився до легіону "Свобода Росії".

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: