Завантаження ...

У Конотопському районі за тиждень облаштували 30 укриттів

У Конотопському районі за тиждень облаштували 30 укриттів фото

На Сумщині продовжується робота щодо нарощування фонду захисних споруд. За минулий тиждень в області облаштовано 41 найпростіше укриття.

За інформацією директора Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Олександра Милаша, ґрунтовну роботу проведено у Конотопському районі, де облаштували 30 захисних споруд.

Найкраще поставлену задачу виконала Кролевецька громада – 28 нових найпростіших укриттів.

Наразі у Сумській області обліковується 1853 захисні споруди.

Що стосується укриттів у закладах загальної середньої освіти, то їх нараховується 226. Проте цієї кількості ще недостатньо, щоби забезпечити захист всіх учасників навчального процесу.

Робота щодо облаштування захисних споруд в області продовжується. Також триває моніторинг придатності наявних укриттів для використання і їх доступності під час повітряних тривог.

 

«Необхідно посилити роботу як з облаштування захисних споруд, так і щодо забезпечення їх доступності. Ще раз підкреслюю: укриття повинні бути доступні цілодобово. Ціна закритих дверей під час повітряної тривоги може бути занадто високою. Звертаю увагу голів громад, керівників районних військових адміністрацій: кількість авіаударів збільшується, активізуйте роботу, щоби кожна людина в громаді знала, що вона буде у безпеці, зможе захистити себе і своїх рідних під час обстрілів, авіаційних атак ворога», – зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: