![У четвер сум’яни проведуть в останню путь двох героїв фото У четвер сум’яни проведуть в останню путь двох героїв фото](/image/news_small/2023/08/09_040836_news2_navichno_v_pamiati_2022.png)
У четвер, 10 серпня, в Сумах поховають двох воїнів-земялків, які загинули, захищаючи Україну.
Солдат Сергій Мирошниченко загинув під час виконання бойового завдання 3 серпня в Донецькій області. Йому назавжди залишиться 32 роки. У четвер, 10 серпня, о 9:00 військовика відспівають у Свято-Миколаївському храмі (вул. І. Кавалерідзе, 70/1), а о 10:45 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.
Того ж дня сумська громада проведе в останню путь ще одного Героя. Життя старшого солдата Миколи Дудченка обірвалося 1 серпня в Запорізькій області під час виконання бойового завдання. У липні йому виповнилося 36 років. У четвер, 10 серпня, о 12:00 воїна відспівають у Свято-Воскресенському кафедральному соборі (площа Незалежності, 19), а о 13:30 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.
Вічна пам'ять! Вічна слава!