![На Роменщині провели в останню путь захисника України фото На Роменщині провели в останню путь захисника України фото](/image/news_small/2023/08/10_025429_news2_366719043_798591058606441_7326460219427081598_n.jpg)
9 серпня Коровинська громада попрощалася з Героєм – Педем Денисом Павловичем.
Він був надійним товаришем, завжди готовим підставити плече у важку хвилину. За це його любили й цінували, таким його виховали. Добрий, щирий, працьовитий, чудовий син, брат, товариш.
Денис боровся за волю і свободу нашої держави і щиро вірив у те, що Перемога вже скоро прийде на нашу землю. Вірив і віддав в ім’я цієї Перемоги найцінніше – життя.
Жалобна хода пройшла від дому захисника до місцевого кладовища. Три постріли почесної варти сповістили всім, що тут навіки спочив Герой, який загинув за Україну, повідомили в сільраді.
Вічна пам’ять і слава Герою!
Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.
Герої не вмирають!