Роменська громада провела в останню путь захисника України Юрія Ляха

10 серпня на Алеї Героїв відбулося прощання з відважним захисником України, командиром кулеметного зводу Юрієм Олексійовичем ЛЯХОМ.

10 серпня на Алеї Героїв відбулося прощання з відважним захисником України, командиром кулеметного зводу Юрієм Олексійовичем ЛЯХОМ.

Приклонивши коліна, з квітами у руках та зі сльозами на очах рідні, близькі, друзі, керівництво громади, бойові побратими та небайдужі мешканці зустріли полеглого українського захисника та вклонялися його світлій пам’яті, повідомили в мерії Ромен.

Життя мужнього воїна обірвалося 30 липня 2023 року, під час виконання бойового завдання на Донеччині. Відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, Юрій ЛЯХ повернувся назавжди додому на щиті. Біль цієї втрати неможливо загасити…

 

«На жаль, жорстока війна продовжує забирати найкращих, хто без вагань та роздумів став на захист України. Повинні як ніколи бути згуртованими та сильними у протистоянні з російським агресором. У тяжкий для України час Юрій поклав своє життя за свободу кожного з нас, за те, щоб небо над Україною було мирним і вільним!» – звернувся зі скорботним словом міський голова Олег СТОГНІЙ.

 

Вічна, світла пам’ять та безмежна шана нашому воїну… Герої не вмирають…

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: