Завантаження ...

У Сумах підвищили вартість проїзду в комунальному транспорті

У Сумах підвищили вартість проїзду в комунальному транспорті фото

Виконавчий комітет встановив тарифи на послуги міського електричного транспорту та послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що надаються КП «Електроавтотранс».

Так, із 1 вересня в комунальному громадському транспорті (автобусах та тролейбусах) пасажири сплачуватимуть 8 грн. Економічно обґрунтований тариф на проїзд у тролейбусі становить 16 грн, автобусі – 15 грн.. стверджують комунальники. Відповідну різницю комунальному підприємству відшкодовуватимуть коштом бюджету громади.

Востаннє тарифи на проїзд у комунальному громадському транспорті змінювали два роки тому. Відтоді подорожчали складові, що й обумовило необхідність перегляду вартості проїзду.

Разом з цим пільговим категоріям, які нині користуються комунальним громадським транспортом безплатно, це право збережеться. Як і раніше, для учнів 1–11 класів проїзд у комунальному транспорті протягом календарного року залишиться безоплатним.

Решті пасажирів суттєво заощаджувати на поїздках допоможе місячний проїзний, який відтепер буде єдиний на автобус та тролейбус. Коштуватиме він 360 грн, а користуватися комунальним громадським транспортом протягом місяця можна буде необмежену кількість разів. Для студентів передбачені місячні пільгові проїзні на тролейбус вартістю 160 грн, повідомили в мерії.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: