Завантаження ...

У Конотопі 6 годин гасили масштабне загоряння гаражів

У Конотопі 6 годин гасили масштабне загоряння гаражів фото

17 серпня о 00:04 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу будівлі по вул. Виривській в м. Конотоп. На місце виклику прибув черговий караул 15-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Як було встановлено, вогонь охопив покрівлю будівлі на площі близько 400 кв. м, де знаходилися 2 гаражі. На гасіння довелося залучати додаткові сили і засоби від ДСНС, 3 добровільні пожежні команди від місцевих підприємств та агропідприємства з с. Питомник.

Щоб потрапити в приміщення будівлі довелося бензорізами зрізати ворота, що дало змогу власнику одного із гаражів евакуювати своє авто. Для безперебійної подачі води на гасіння автоцистерни дозаправлялися від пожежного гідранту, розташованого в 2 км від осередку горіння.

О 01:49 загоряння вдалося локалізувати, запобігши перекиданню полум’я безпосередньо на приміщення гаражів. Для виявлення прихованих осередків горіння вогнеборцям довелося розбирати конструкції покрівлі. О 6:08, використавши на гасіння більше 130 т води, пожежу ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 13 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки від ДСНС України, 5 працівників та 3 одиниці спеціальної техніки від добровільних пожежних команд.

За попередніми висновками, припустима причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі, повідомляють рятувальники Сумщини.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: