Завантаження ...

На Сумщині на облаштування укриттів використали 73 млн грн

На Сумщині на облаштування укриттів використали 73 млн грн фото

Про це повідомив заступник голови Сумської ОВА Сергій Кропивченко під час наради із головами районних військових адміністрацій та громад.

За його словами, упродовж 2 місяців в області вдалося збільшити фонд захисних споруд на 265 об’єктів. Проте, не всі райони спрацювали рівномірно. Краще із завданням впорався Сумський (141) та Конотопський (72) райони. Аутсайдером є Охтирський, із показником 0.

У Сумському районі облаштовано більшу частину укриттів, зокрема, в обласному центрі – 121 об’єкт.

У Конотопському районі краще спрацювали Конотопська, Буринська, Кролевецька громади, гірше – Дубов’язівська, Путивльська.

На Роменщині краща ситуація у Роменській громаді, гірша – у Коровинській, Синівській, Вільшанській, Хмелівській.

На Шосткинщині краще спрацювала Шосткинська громада, відсутній результат у Есманській, Дружбівській, Середино-Будській, Свеській та Шалигинській.

Посадовець зазначив, що на облаштування укриттів на Сумщині виділено майже 389 мільйонів гривень, із яких використано лише 73 мільйони гривень (18%). При цьому, 9 громад взагалі не передбачили на поточний рік кошти на захисні споруди: Верхньосироватська, Ворожбянська, Боромлянська, Зноб-Новгородська, Комишанська, Свеська, Шалигинська, Дубов’язівська, Кириківська, повідомили в ОВА.

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: