19 Серпня 2023
421
![Рятувальники Сумщини попереджають про пожежну небезпеку! фото Рятувальники Сумщини попереджають про пожежну небезпеку! фото](/image/news_small/2023/08/19_034132_news2_4534563.jpg)
У неділю, 20 серпня, синоптики прогнозують на території нашої області високу пожежну небезпеку – 4-го класу!
У цей період треба бути максимально обережними з вогнем, адже найменше займання може спричинити масштабну пожежу. У першу чергу, це стосується загорянь в природних екосистемах.
Нагадуємо, що відповідно до розпорядження голови Сумської облдержадміністрації, на період дії правового режиму воєнного стану, забороняється відвідування лісів та в’їзд до них транспортних засобів.
У свою чергу закликаємо громадян проявити відповідальність у дотриманні вимог пожежної безпеки, а при виявленні ознак пожеж на відкритих територіях негайно телефонувати до рятувальників за номером «101»!