25 Серпня 2023
748
![Біатлоніст з Сумщини зі “сріблом” літнього чемпіонату світу фото Біатлоніст з Сумщини зі “сріблом” літнього чемпіонату світу фото](/image/news_small/2023/08/25_102256_news2_140912.jpg)
24 серпня в словацькому Осрблі стартував літній чемпіонат світу з біатлону серед юніорів.
У перший день біатлоністи змагалися в суперспринті, де українці здобули три медалі.
Серед юніорок друге місце здобула Олександра Меркушина, третє — Олена Городна. Кращою серед біатлоністок з Сумщини стала Ксенія Приходько — 13-те місце, хоча в кваліфікації вона показала 5-й результат. 23-тє місце посіла наша Єва Мартиненко.
Серед юніорів наш Сергій Супрун після 17-го місця в кваліфікації здобув “срібло” у фіналі. Натомість наш Богдан Борковський після 2-го місця став лише 21-м у вирішальній гонці. У п'ятірці кращих ще двоє українців — Степан Кінаш — 4-й, Віталій Мандзин — 5-й.
Вже сьогодні у боротьбу вступлять дорослі спортсмени.