Завантаження ...

Дзюдоїстка з Сумщини зі “сріблом” чемпіонату світу

Дзюдоїстка з Сумщини зі “сріблом” чемпіонату світу фото

24 серпня в Загребі (Хорватія) стартував чемпіонат світу з дзюдо серед кадетів.

Роменчанка Маргарита Мірошніченко в напруженій, безкомпромісній боротьбі здобула срібну нагороду, провівши 6 сутичок.

У фіналі наша дзюдоїстка вела по вазарі, але представниця Іспанії змогла переломити хід зустрічі та заробити іппон у партері.

Підготував спортсменку тренер Дмитро Богуш.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: