25 Серпня 2023
970
24 серпня в Загребі (Хорватія) стартував чемпіонат світу з дзюдо серед кадетів.
Роменчанка Маргарита Мірошніченко в напруженій, безкомпромісній боротьбі здобула срібну нагороду, провівши 6 сутичок.
У фіналі наша дзюдоїстка вела по вазарі, але представниця Іспанії змогла переломити хід зустрічі та заробити іппон у партері.
Підготував спортсменку тренер Дмитро Богуш.

