Завантаження ...

На Сумщині вкрали 700 тис. грн на реконструкції шлюзів

На Сумщині вкрали 700 тис. грн на реконструкції шлюзів фото

Досудове розслідування здійснюється слідчими Слідчого управління у взаємодії з Управлінням стратегічних розслідувань у Сумській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України під процесуальним керівництвом прокуратури.

За даними слідства, у 2021 році між зазначеним директором будівельної фірми та Регіональним офісом водних ресурсів у Сумській області укладено договори підряду щодо капітальних ремонтів гідротехнічної споруди біля с. Гвинтове Конотопського району та двох шлюзів на р. Івотка Шосткинського району.

На підставі поданих виконавцем актів виконаних робіт будівельній фірмі перераховано 2,1 млн грн. Однак відповідно до висновків експертів, роботи на об’єктах виконано не в повному обсязі. У такий спосіб директор будівельної фірми заволодів бюджетними коштами на загальну суму 681 тис. грн.

Наразі слідчі поліції за процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомили про підозру директорові будівельної фірми за фактом заволодіння бюджетними коштами шляхом складання та використання підроблених документів (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 та ч. 4 ст. 358 КК України).

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: