28 Серпня 2023
651
![Біатлоніст з Сумщини взяв ще одну медаль на літньому чемпіонаті світу фото Біатлоніст з Сумщини взяв ще одну медаль на літньому чемпіонаті світу фото](/image/news_small/2023/08/28_085116_news2_creenshot_328.jpg)
У словацькому Осрблі завершився чемпіонат світу з біатлону. У неділю знову було одразу чотири гонки — гонки переслідування у юніорів та мас-старти у дорослих. Сьогодні українці здобули 4 медалі, а всього на турнірі 11 (2-4-5).
Серед призерів був і наш Богдан Борковський, який після “золота” у спринті сьогодні взяв “бронзу” в персьюті серед юніорів. Ще один українець Віталій Мандзин виборов “срібло”, випередивши нашого біатлоніста лише на секунду. Серед юніорок маємо “бронзу” Олени Городної. Серед чоловіків мас-старт виграв Тарас Лесюк. Серед жінок кращою серед українок стала випускниця СумДУ Юлія Джіма з 4-м результатом.