31 Серпня 2023
583
![Охтирчани відзначилися на чемпіонаті світу фото Охтирчани відзначилися на чемпіонаті світу фото](/image/news_small/2023/08/31_105821_news2_372901656_681177980710580_5744097774074085225_n.jpg)
21-27 серпня в угорському місті Дьор відбувся чемпіонат світу з карате-до С.К.І.Ф.
На змагання у Дьор з’їхалися спортсмени з майже 50 країн, понад 1500 учасників. У складі збірної команди України були і представники з Охтирки - тренер Вячеслав Нестеренко та спортсмени В’ячеслав Копил і Андрій Білоус. Спортсмени з Охтирки повернулися зі срібною та бронзовою медалями.
В’ячеслав Копил став бронзовим призером в категорії куміте серед чоловіків.
11-річний Андрій Білоус в категорії куміте серед юнаків посів другу сходинку п'єдесталу пошани.