Завантаження ...

Охтирчанка знайшла заначку свекра і обікрала його

Охтирчанка знайшла заначку свекра і обікрала його фото

Випадково дізнавшись про місце, де потерпілий зберігає свої заощадження, жінка, скориставшись слушними моментами, два рази протягом місця викрадала звідти грошові кошти.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що в 52-річна мешканка міста Охтирка, на початку червня 2023 року неодноразово вчиняла крадіжки майна свого свекра. Маючи ключі від гаражу, жінка зайшла до приміщення та подальшому знайшла схованку, де батько її чоловіка зберігає свої заощадження. Діставши з неї пластикову коробку з грошовими коштами, зловмисниця відрахувала 3000 гривень та викрала їх. Помістивши коробку назад до схованки, крадійка закрила гаражне приміщення та покинула місце злочину. Грошові кошти витратила для власних потреб.

Не зупиняючись на вчиненому, жінка повернулася знову до гаражного приміщення і таким же чином викрала ще 1500 гривень, які також витратила для власних потреб.

Правоохоронці довели причетність зловмисниці до вчинення крадіжок грошових коштів та під процесуальним керівництвом прокуратури вже завершили досудове розслідування. Тепер за ч. 4 ст. 185 Кримінального процесуального кодексу України (крадіжка вчинена в умовах воєнного стану), повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: