Центральну вулицю Сум знову прикрашають різнокольоровими парасольками до Дня міста.
Центральну вулицю Сум знову прикрашають різнокольоровими парасольками до Дня міста.
Завітайте на локацію та зробіть фото на згадку, повідомили в мерії Сум.
Нагадаємо: вперше парасольки повісили 2018 року на День міста. Проте не минуло й тижня, як частину було пошкоджено вітром, і їх зняли. Тоді на перформанс було витрачено 97 тисяч гривень. Загалом вішали 288 парасольок. 2019 року парасольки вішали двічі: перед Днем захисту дітей, потім їх закрили, не знімаючи, відкрили перед Трійцею, а перед Днем конституції та Днем молоді несподівано зняли. Прогнозувався сильний вітер, тож вирішили не ризикувати. Після того на День міста знову повісили, але з удосконаленим кріпленням...