У Сумах заборонили зовнішню рекламу з підсвіткою

Виконавчий комітет ухвалив рішення «Про нерозміщення світлової динамічної реклами та вивісок на території Сумської міської територіальної громади».

Виконавчий комітет ухвалив рішення «Про нерозміщення світлової динамічної реклами та вивісок на території Сумської міської територіальної громади».

Згідно з документом, на території Сумської МТГ не допускається розміщення вивісок з динамічною (пульсуючою) підсвіткою та об’єктів світлової зовнішньої реклами (електронні табло, монітори, екрани, біжучі стрічки, конструкції з динамічною (пульсуючою) підсвіткою тощо) на фасадах будинків (будівель) і споруд, у тому числі з внутрішньої сторони приміщення (у вікнах, дверях, вітринах тощо), якщо така реклама працює на зовнішній простір.

Члени виконкому вирішили не надавати дозволи на розміщення рекламних засобів типу «електронні табло», «монітори», «екрани», «біжучі стрічки», конструкції з динамічною (пульсуючою) підсвіткою тощо на фасадах будинків (будівель) і споруд.

Документом встановлено, що дозволи на розміщення об’єктів зовнішньої світлової реклами (електронні табло, монітори, екрани, біжучі стрічки, конструкції з динамічною (пульсуючою) підсвіткою тощо на фасадах будинків (будівель) і споруд, надані до набрання чинності цим рішенням, дійсні до закінчення строку їх дії та не підлягають продовженню.

Паспорти вивісок на розміщення конструкцій з динамічною (пульсуючою) підсвіткою, погоджені до набрання чинності цим рішенням, дійсні до закінчення строку їх дії та не підлягають продовженню.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: