Сумська “Вікторія” вирвала нічию у Полтаві

Сумська "Вікторія", дебютувавши у Першій лізі, ще не знає гіркоти поразки – після двох нічиїх 3 перемоги поспіль, тепер знову нічия...

Відкрили рахунок господарі: Олександр Вівдич забив на 29-й хвилині після прострілу у порожні ворота. За кілька хвилин до того могли забивати гості, але Шаврін не переграв голкіпера. Проте ще до перерви сум’яни зрівняли рахунок. М'яч у свій актив записав Сергій Машталір — 1:1.

У другій половині зустрічі ніхто із суперників не хотів ризикувати. Було багато боротьби, але, на жаль, обмаль конструктиву. До того ж, втома давалася взнаки.

Кінцівка зустрічі порадувала вболівальників. На 82-й хвилині полтавчани знову вийшли вперед. Максим Горжуй у штрафній обіграв захисника і пробив у кут - 2:1. Проте, вже через п'ять хвилин Шаврін ударом головою зрівнює рахунок - 2:2.