6 Вересня 2023
745
![Завтра сум’яни попрощаються з двома героями фото Завтра сум’яни попрощаються з двома героями фото](/image/news_small/2023/09/06_045852_news2_navichno_v_pamiati_2022.png)
У четвер, 7 вересня, сумська громада проведе в останню путь двох військовослужбовців.
Володимир Попов загинув 9 серпня в Запорізькій області під час виконання бойового завдання. Йому було 56 років. У четвер, 7 вересня, о 10:00 військовика відспівають у Храмі Святого Андрія Первозванного (пров. Веретенівський, 10), а об 11:10 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.
Також сумчани попрощаються й з військовиком Максимом Харченком, котрий загинув у Запорізькій області 31 серпня. О 13:00 мужнього захисника України відспівають у храмі Успіння Пресвятої Богородиці (площа Пришибська, 16), потому, о 14:15, поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища. Воїну назавжди залишиться 32 роки, повідомили в мерії.
Вічна пам'ять! Вічна слава!