Завантаження ...

Сумські тепловики подали в суд на пів тисячі боржників

Сумські тепловики подали в суд на пів тисячі боржників фото

Лише у серпні 2023 року ТОВ «Сумитеплоенерго» було вимушене звернутися до суду щодо стягнення заборгованості за спожиті послуги майже з 500 боржників на загальну суму боргу понад 15 мільйонів гривень.

У межах наданих повноважень виконавча служба проводить примусове стягнення заборгованості по усім задоволеним судом рішенням. У першу чергу відбувається стягнення з коштів боржника, шляхом їх арешту та списання з рахунків без згоди власника рахунку. У разі відсутності у боржника коштів та цінностей, достатніх для погашення заборгованості, стягнення відбувається за рахунок реалізації рухомого та нерухомого майна.

Так, протягом серпня 2023 року арешт накладено на 51 квартиру боржників та 34 карткові рахунки. Також виявлено 39 місць працевлаштування боржників, до яких направлено постанови на списання коштів із заробітних плат.

Виявлено 30 автомобілів боржників, на які накладені арешти, 5 з них оголошені в розшук.

Як приклад, споживач заборгував перед підприємством суму понад 60 тис. грн за спожиті ним послуги. ТОВ «Сумитеплоенерго» звернулося до суду та отримало рішення про примусове стягнення боргу, яке було передано до органів ДВС на виконання. Виконавчою службою було відразу накладено арешт на карткові рахунки боржника. Оскільки коштів було недостатньо для повного погашення заборгованості, працівники ДВС з’ясували, що у боржника є у власності автомобіль, який оголосили у розшук. Оскільки боржник знаходиться за межами країни, його було додатково внесено у державний реєстр боржників, що в подальшому ускладнить перетин кордону. Після впровадження усіх заходів, боржник знайшов можливість та розрахувався у повному обсязі з наявною заборгованістю за спожиті послуги перед ТОВ «Сумитеплоенерго», але тепер йому вже довелося сплати майже 70 тисяч гривень, адже до основної суми боргу додалися штрафні санкції, судовий та виконавчий збір.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: