У Шостці попрощалися із депутатом, який загинув на фронті

Шосткинщина прощалася зі своїм земляком, захисником Батьківщини Кирилом Гузем.

Шосткинщина прощалася зі своїм земляком, захисником Батьківщини Кирилом Гузем.

Кирило Ігорович народився 15 січня 1993 року в місті Шостка, де і пройшли його дитячі та юнацькі роки. Після закінчення ЗОШ №7 в 2010 році вступив до Національного університету «Одеська юридична академія». З травня 2017 року проходив службу в лавах ЗСУ в Чернігівському НЦ «Десна». Повернувшись до рідного міста, пішов працювати на одне з підприємств юрисконсультом, а згодом фахівцем з фінансово-економічної безпеки. Був обраний депутатом Шосткинської районної ради.

Захоплювався мотоциклами, брав участь у заходах з мотоспорту. Разом з друзями ремонтував мотоцикли, автомобілі. Любов до техніки Кирило успадкував від тата.

Любив природу. Часто з друзями їздив відпочивати, ловити рибу, збирати гриби. Це захоплення хлопцю передав дідусь, який обожнював свого онука.

Кирило дуже любив свою сім’ю – тата, маму, бабусю. Він був їх гордістю і опорою. Ніжний і щирий, завжди усміхнений, вмів дарувати любов. З дитинства завжди поруч були чотирилапі друзі. Мріяв після Перемоги завести ще собаку, якій разом з коханою вже і ім’я вибрали. Мріяв про власний бізнес, будинок, діточок.

Мріяв, але не судилося. Клятий ворог, клята війна забрала все ….. життя, мрії, любов.

Ніжний і мужній, надійний і відповідальний, турботливий і цілеспрямований - таким він був для своєї родини, рідних і друзів.

В перші дні війни, не вагаючись, разом з татом став на захист рідного міста, рідної України, вступивши до територіальної оборони.

За час служби зарекомендував себе виключно з позитивної сторони. Користувався повагою і авторитетом у побратимів. Нагороджений медаллю «Почесна відзнака ОТУ СУМИ».

Кирило бив ворога під Бахмутом, Ліманом. В Дніпрі пройшов курси аеро розвідки. Служив у розвідувальному взводі, планував надалі пов’язати своє життя з армією, тому подав документи до Сумського університету для здобуття другої вищої військової освіти.

Єдиним проханням, що передати на фронт були прилади та знаряддя, які б допомогли ще активніше та сильніше бити окупантів.

Командир розвідувального відділення, старший солдат Гузь Кирило Ігоревич героїчно загинув 4 вересня 2023 року в районі населеного пункту Ямполівка Донецької області.

Загинув єдиний син, єдина надія! В скорботі тато, мама, бабуся, кохана Валерія, рідні, друзі.

Доземний уклін загиблому герою!

Вічна шана. Вічна подяка. Вічна пам’ять.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: