Завантаження ...

Двоє поранених: росіяни обстріляли 7 громад Сумщини

Двоє поранених: росіяни обстріляли 7 громад Сумщини фото

Про ситуацію на прикордонні станом на 21.00 8 вересня повідомили в ОВА.

Протягом дня росіяни здійснили 15 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 61 вибух. Обстрілів зазнали Середино-Будська, Великописарівська, Есманська, Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська громади.

⚫Середино-Будська громада: ворог бив з мінометів (8 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено 2 приватних домоволодіння.

⚫Великописарівська громада: з території рф здійснено артилерійський обстріл (5 вибухів). В результаті обстрілу пошкоджено 1 приватне домоволодіння. Також був 1 вибух БпЛА (дрон-камікадзе).

▪️Есманська громада: 5 мін скинули росіяни на територію громади.

⚫Хотінська громада: здійснено мінометний обстріл (26 вибухів). В результаті одного з обстрілів отримав тілесні ушкодження мирний житель. Також пошкоджено приміщення будинку культури.

⚫Білопільська громада: був обстріл зі ствольної артилерії (3 вибухи). В результаті обстрілу поранено цивільну особу, яку госпіталізовано до медичного закладу. Також був 1 вибух з міномету.

⚫Краснопільська громада: з території рф здійснено мінометні обстріли (8 вибухів), в результаті обстрілу пошкоджено 1 приватне домоволодіння.

▪️Юнаківська громада: зафіксовано мінометний обстріл (8 вибухів).

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: